35 Falas & Grafika unike e klipit të Gëzuar Ditëlindjen

  • Shperndaje Kete
Cathy Daniels

Në këtë artikull, do të gjeni 35 grafika pa pagesë për ditëlindjen. Grafikat janë plotësisht falas për përdorim personal dhe komercial. Mos u shqetësoni, kjo nuk është padyshim një mashtrim. Ju nuk keni nevojë të krijoni ndonjë llogari ose të abonoheni për t'i shkarkuar ato.

Ka kaq shumë festa ditëlindjesh për të marrë pjesë gjatë gjithë vitit dhe më pëlqen të krijoj mesazhe unike për ditëlindjen për miqtë dhe familjen time. Ditën tjetër po bëja një kartë ditëlindjeje të personalizuar dhe u ktheva te skedarët që krijova më parë dhe mendova se do të ishte mirë t'i organizoja dhe t'i ndaja me ju.

Fillimisht, ajo që kisha ishte më e orientuar nga të rriturit, por kam krijuar disa klipe për ditëlindje edhe për fëmijët. Nëse ju pëlqejnë, mos ngurroni t'i shkarkoni dhe përdorni ato të preferuarat në dizajnin tuaj të ditëlindjes DIY.

Clipart për ditëlindjen për familjen & Friends (Shkarkim falas) Clipart Birthday for Kids (Shkarkim falas)

Imazhet janë në format PNG me sfond transparent. Ju mund t'i përdorni ato në dizajnin tuaj DIY pa u shqetësuar për sfondin e bardhë!

Nëse doni të redaktoni grafikën, mund të përdorni Adobe Illustrator për të gjurmuar imazhin dhe më pas për të ndryshuar ngjyrat ose modifikime të tjera.

Shënim: Grafikët e klipit nga ky postim janë të lira për t'u modifikuar, por nëse doni të modifikoni grafikë nga një faqe tjetër interneti, duhet të kontrolloni të drejtat e autorit përpara se t'i gjurmoni ose modifikoni ato.

Unë jam Cathy Daniels, një eksperte në Adobe Illustrator. Unë e kam përdorur softuerin që nga versioni 2.0 dhe kam krijuar mësime për të që nga viti 2003. Blogu im është një nga destinacionet më të njohura në ueb për njerëzit që duan të mësojnë Illustrator. Përveç punës sime si blogere, unë jam gjithashtu një autor dhe një dizajner grafik.